Dezynsekcja, dezynfekcja i inne profesjonalne usługi

Od początku działalności firmy Aqua-Tox stawiamy na wysoką jakość usług oraz obsługi Klienta, oferując profesjonalną pomoc z zakresu dezynsekcji, dezynfekcji oraz deratyzacji. Warto wybrać naszą firmę ze względu na:

Bezpieczeństwo

Naszym priorytetem jest bezpieczeństwo Klientów oraz pracowników, dlatego dbamy zarówno o odpowiednie przygotowanie do prac, jak również o odzież i sprawność sprzętu.

Kompleksowość

Nasze działania i usługi są kompleksowe. Co to oznacza dla Państwa? Przede wszystkim oszczędność czasu i pieniędzy. Jako firma z szerokim zakresem usług zajmujemy się tępieniem i zwalczaniem szkodników różnego rodzaju (zwalczamy pluskwy, karaluchy, mrówki, krety, szerszenie) oraz odkażaniem powierzchni w każdym pomieszczeniu.

Podejmujemy się zarówno drobnych zleceń dla klientów indywidualnych, jak również jesteśmy zainteresowani dużymi zleceniami oraz stałą współpracą z firmami i zakładami produkcyjnymi.

Skuteczne i bezpieczne preparaty

W swojej pracy wykorzystujemy tylko sprawdzone preparaty pochodzące od renomowanych firm. Staramy się używać takich środków i preparatów, które nie tylko skutecznie zwalczą insekty, ale również będą jak najmniej uciążliwe dla otoczenia.

Wykwalifikowany personel

Stale podnosimy nasze umiejętności oraz poszerzamy wiedzę z zakresu zwalczania szkodników. Zatrudniamy doświadczonych pracowników, specjalistów od zwalczania gryzoni i innych szkodników.

Zapraszamy!

Aqua-Tox Zakład Usług Higieny Sanitarnej
Dezynsekcja, dezynfekcja i deratyzacja
ul. Jasna 26/8 44-335 Jastrzębie-Zdrój
E-mail: aquatox@list.pl
Tel.: (32) 470 56 01
Tel. kom. 660 585 140

mrowka

mysz